Siedlisko Jasminum – Konferencje w Otrębusach

Jedynie 20 km od centrum miasta, w podwarszawskich Otrębusach, mieści się Jasminum. To wyjątowko elegancka restauracja, komfortowa sala konferencyjno -bankietowa, wygodne pokoje gościnne, a wiosną i latem także gościnny ogród.

Wykwalifikowany personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najbardziej wymyślnej imprezy: wesela, szkolenia, konferencji czy spotkania integracyjnego. Jeśli będziesz szukał spokojnego miejsca na zorganizowanie imprezy firmowej, lepiej trafić nie mogłeś.

Centrum INSPIRACJE – Willa z ogrodem w Powsinie

Jeżeli planujesz zorganizowanie niezapomnianego eventu dla swojej firmy lub imprezy rodzinnej we wnętrzu niepodobnym do żadnego innego to Centrum INSPIRACJE jest idealnym miejscem!

Willa z ogrodem to niepowtarzalna lokalizacja na garden party, grillowanie w ogrodzie oraz na imprezy okolicznościowe: komunie, chrzciny, obiady weselne.

Lokal ten dysponuje również specjalnie przygotowaną salę na parterze, która posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu oraz na poziomie -1 urządzoną we wyjątkowym włoskim stylu. Jeśli szukasz miesca na imprezę, niekoniecznie w centrum Warszawy, to trafiłeś idealnie!